Yazın En Havalı Sporu, Sörf

Yaz aylarında özellikle tatil dönemlerinde kadınlara bir rehavet çöker. Tatile gitmeden önce adeta bir asker disiplini ile diyetine sadık kalan ve sporunu aksatmayan kadınların, tatilde biraz kaçamak yapmak istemeleri elbette haklarıdır. Fakat bunu da yakmayı bilmeleri gerekir.

Sörf Yaparak Müthiş Kalori Yakabilirsiniz

Yazın En Havalı Sporu, Sörf

Yazın En Havalı Sporu, Sörf

Sörf yapmak yaz aylarının en popüler ve eğlenceli sporlarından biridir. Eğlenceli olması sizi yanıltmasın çünkü tüm eğlencesine rağmen müthiş kalori yakmanıza yardımcı olur. Özellikle de tatil demek sizin için tatlı kaçamağı demek ise, kendinizi sörf tahtasının üzerine atmak için daha ne bekliyorsunuz?

Bir kere sörf tahtasının üzerinde ayakta kalabilmek başlı başına bir spordur çünkü yeni başlayanlar için oldukça zordur. Siz onun üzerinde durmaya çalışırken diğer taraftan karın kaslarınızın tamamı çalışır. Karın kaslarının çalışması demek, düz bir karın demektir. “Ben henüz profesyonel olmadığım için genelde sörf tahtasının üzerinde değil, altında kalıyorum” diyorsanız, üzülmeyin. Sadece tahtanın üzerine uzanıp kulaç atsanız bile alt ve üst bedenlerinizdeki kaslarınızı ciddi ölçülerde çalıştırmış olursunuz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir