TV Yayın Akışları Tek Tıkla Karşınızda!

İş ya da günlük uğraşlar sonrasında dinlenmek ve keyifli birkaç saat geçirmek için televizyonunuzu açıyorsunuz. Ancak size keyif verecek olan filmler, diziler, programlar hangi kanalda yayınlanıyor, bilmiyorsunuz. İşte bu noktada devreye tv rehberi giriyor. Hangi kanalda, hangi saatte, hangi yayınlar yapılıyor sorusunun yanıtını tek sayfada görüntülemeniz mümkün…

TV Rehberiyle Daha Keyifli Akşamlar

Tüm kanalların günlük yayın akışlarını tek bir sayfada görüntülemenizi sağlayan ve bu sayede program veya dizi kıyaslaması yapmanızı da kolaylaştıran bu rehberi hemen bilgisayarınızın sık kullanılanlar bölümüne ekleyin.

yayın akışı

yayın akışı

Çünkü bir defa tıkladığınızda müptelası olacak ve her gün mutlaka bakma ihtiyacı hissedeceksiniz. Özellikle akşamlarınızı daha doğru bir planlama ile yaşayabileceksiniz.

Televizyon karşısında geçirdiğiniz kısıtlı zamanı daha iyi değerlendirmenizi sağlayan bu rehber sayesinde artık merakla beklediğiniz hiçbir diziyi kaçırmayacaksınız. Uzun süredir aklınızda olan sinema filmlerini de hangi kanalın ne zaman yayınladığını öğrenme şansınız mevcut olacak. Site içerisine sıklıkla izlediğiniz kanalları sıralayabilirsiniz. Böylece izlemediğiniz kanalların yayın akışları karşınıza çıkmayacak. Ancak yine de göz atmak isterseniz kanala tıklamanız kafi!

 

You may also like...

1 Response

  1. mehmet dedi ki:

    hani adres nerede

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir