Takısız Kombin Eksik Kalmaya Mahkûmdur

Uzun elbiseler kadınların vazgeçilmezleridir. İster abiye, ister günlük isterseniz de tamamen spor bir elbise olsun ama her durumda işe yararlar, yeter ki siz onu nasıl kombinleyeceğinizi iyi bilin.

kolye kombinleri

kolye kombinleri

Gösterişli Takılarla En Sıradan Elbiseyi Bile Parlatabilirsiniz

Vitrinde görüp adeta âşık olup satın aldığınız o muhteşem elbiseyi, sizin için özel olan bir günde giymeyi planlıyorsunuz. Ama bir türlü altına nasıl bir ayakkabı giyeceğinize karar veremiyorsunuz günlerce aradınız ve sonunda beğendiğiniz içinize sinen bir ayakkabı seçtiniz ve o günü beklemeye koyuldunuz. Sonunda o gün geldi çattı ve sizin tek istediğiniz göz alıcı görünmek ama o da ne? Üzerinizde o âşık olduğunuz elbise, ayağınızda bayılarak satın aldığınız yüksek topuklu ayakkabılar var ama hala istediğiniz göz alıcı güzelliği yakalayamadınız.

saat kombinleri

saat kombinleri

O zaman biz size söyleyelim, siz elbiseyi vitrinde mankenin üzerinde görüp beğendiğinizde o elbise farklı ayakkabılarla kombinlenmiş ama her şeyden önce şık bir çanta ve gösterişli takılar ile tamamlanmıştı. Takı ve çantasız bir kombin gerçekten eksik kalır sizin de böyle durumda yapacağınız ilk şey elbisenizi tamamlayan gösterişli takılar tercih etmektir.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir