Şık Ev Dekoru İçin Abajur

Evinizin farklı yerlerinde birbirinden farklı çeşitler ve ev dekorasyonunuza yakışır biçimde abajur modelleri kullanarak evinizi aydınlatabilirsiniz. Evinizde bir aydınlatma seçeneği olacak olan abajur, gerçekten en iyi şekilde yapay ışık kaynaklarıyla ilgili olarak günümüzde en çok tercih edilen ev dekorunda etkili bir üründür.

Siyah Abajur Moldelleri

Siyah Abajur Moldelleri

Mobilyalar ile Uyum İçerisinde Olsun!

Abajur satın almadan önce nerede kullanacağınız önemlidir. Abajuru koyacağınız mobilyanız ile birlikte abajurun her yönden uyum içerisinde olması önemlidir.

Perde Modelli Abajur Modelleri

Perde Modelli Abajur Modelleri

Abajur, Diğer Renkleri Vurgulayacak Tonda Olmalı

Mobilya ve evinizde abajuru kullanacağınız ortamda bulunan diğer bütün eşyalarınızı vurgulayan, ön plana çıkaracak renkte bir abajur seçimi önemlidir. Bu sayede hem evi aydınlatır hem de ortam içerisinde ki eşyalarınızın güzelliklerini ön plana çıkartır.

Vizyon Rengi Abajur

Vizyon Rengi Abajur

Kolye Abajur Modelleri

Yepyeni modayla beraber dekorasyon konusunda evinizde şık duracak olan abajur modelleri arasında en çok tercih edilen ise kolyeli olan abajur modelleridir. Kolye tipi abajur modeliyle evinizde harika bir görüntü oluşturabilirsiniz.

Abajur

Abajur

Odanızı Aydınlatacak Olan Abajur Modeli

Abajur Modelleri

Abajur Modelleri

Odanızda kullanabileceğiniz, aydınlık yapabilecek en iyi abajur modeli olarak davul, silindir, çanta tipi ya da epik gibi modellerde kullanım gösterebilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir