Saç Kaynak Nedir?

Doğal saçlarını etkili bir biçimde sağlıklı olarak uzatmak isteyen bayanlar artık saç kaynak uygulamalarından yararlanıyorlar. Saçlarınıza ilave edilen kaynak saçlar sayesinde uzun ve sağlıklı saçların sahibi olabiliyorsunuz.

saç kaynak

saç kaynak

Boncuk, mikro, halka ve doğal saç kaynak olmak üzere farklı çeşitleri olan saç kaynakları her saç şekline ve uzunluğuna rahat bir şekilde uygulanabiliyor. Saçlarınıza kaynak uygulaması yaptırdıktan sonra ise yaptırdığınız salonun kalitesine göre 3 ile 6 ay arasında güvenilir bir şekilde yeni saçlarınızı kullanabiliyorsunuz.

Saç Kaynak Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Saç kaynak uygulamaları yaptırmayı düşünüyorsanız hizmet alacağınız kuaför salonunun kalitesini ve güvenilirliğini iyice araştırmalısınız.

halka saç kaynak

halka saç kaynak

Yaptıracağınız uygulamadaki işçilik ne kadar kaliteli olursa kaynak saçlarınızı o kadar uzun süre kullanabilirsiniz. Çin malı saçlar ile kaynak uygulamaları yapan yerlerden de kesinlikle uzak durmanız gerekiyor. Bu tür saçlar ucuz maliyetli olduğundan dolayı çabuk yıpranabiliyor.

mikro saç kaynak

mikro saç kaynak

Türkiye’de saç kaynağın usta ismi Bülent Yılmaz tarafından kurulan Atrium Paris Kuaför salonunda saç kaynak uygulamalarının tüm çeşitlerini profesyonel bir şekilde saçlarınıza uygulata bilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir