Kadınlar için En İyi 5 Musk Parfüm

Kim yeryüzünde parfümleri, özellikle de misk parfümünü sevmez ki? Aslında misk, parfümlerde temel olarak kullanılan çok önemli bir bileşendir. Buharlaşma oranının düşürülmesine yardımcı olan, harika bir sabitleyici olarak kullanılan hayvansal kaynak, orijinal kompozisyonun daha canlı ve taze kalmasını sağlıyor. Şimdi, kadınlar için en iyi 5 Musk parfüm örneklerine bir bakalım:

emotion

emotion

  • Emotion – Rasasi

Rasasi, bir kadının duygularına adanmış harika bir parfümdür. Ana madde olarak musk ve ardından kivi, frezya, yasemin, sarı lilyum ve siyah frenk üzümü kombinasyonu ile birlikte, benzersiz bir kokudur.

  • Diesel – Fuel for Life Summer

Misk uyumu sağlayan bu parfüm, 2010 yılında piyasaya sürüldü. Musk, frenk üzümü ve yasemin ile birlikte taze ve hafif bir kokudur. Kadınlar için en iyi misk parfümleri arasında kabul edilir.

  • Victoria’s Secret – Sexy Sparkle Hot Berry

Sexy Sparkle Hot Berry, 2007 yılında Victoria’s Secret tarafından piyasaya çıkartılan, pırıl pırıl ve benzersiz bir parfümdür. Ahududu ve misk tabanlı hafif kokusu ile piyasada bulunan en popüler parfümlerden biridir.

white musk

white musk

  • The Body Shop – White Musk

Beyaz misk, The Body Shop’dan her vesile için mükemmel bir seçim olan konforlu ve kadifemsi bir kokudur. Musk’ın ana bileşeni ile birlikte Ylang Ylang, fesleğen ve kasnı otu formüllü eşsiz parfüm, iki çeşit formda mevcut; “white musk perfume oil” ve “eau de toilette”.

  • Versace – Women

Versace Women, 2000 yılında çıkmış olmasına rağmen en popüler parfümlerden biridir. Yaban gülü, yasemin, bergamot ve frangipani yapraklarının ile birlikte temel musk bileşenleri vardır. Bu eşsiz ve güzel parfüm, koku tasarımcısı Christine Nagel imzasını taşıyor.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir