Evliliğe Gerçekten Hazır mısınız?

Yapılan araştırmalar boşanmaların % 80’inin evliliğin ilk iki ayında gerçekleştiğini ortaya koyuyor. % 80 çok ciddi bir oran! Uzmanlar bunun nedenini araştırdıklarında çarpıcı bir gerçekle yüzleştiler. Çiftlerden biri evliliğe hazır hissetmediği halde evlenirse, kısa sürede hayatı kabusa dönebiliyor ve boşanmak istiyor. İşte bu noktada evlilik danışmanlığı hizmetlerinin aslında ne denli gerekli olduğu bir kez daha ortaya çıkıyor.

evlilik danışmanlığı hizmetleri

evlilik danışmanlığı hizmetleri

Kimse Boşanmak İçin Evlenmez Ama…

Danışmanlık hizmetlerinden faydalanmanız için mutlaka evli ve evliliğinde sorun yaşayan biri olmanız gerekmiyor. Elbette evlilik danışmanlığı genellikle bu kişilerin faydalandığı bir hizmettir. Ancak evlenme hazırlığı içerisinde olanların da mutlaka bu hizmetten istifade etmesi gereklidir. Bu sayede çiftler evliliğe ne oranda hazır olduğunu ve evlendiğinde hayatında ne gibi değişikliklerin olacağını bir uzman yardımı ile gözden geçirebilir.

evlilik danışmanlığı nedir

evlilik danışmanlığı nedir

Danışmanlık hizmetleri ülkemizde gayet profesyonel isimler tarafından verilebiliyor. Özellikle evlilik ve cinselliğe dair danışmanlık hizmetlerinde Pakua Psikoloji’nin bir hayli ön plana çıktığını söyleyebiliriz. Bu ekip hakkında merak ettiğiniz tüm sorulara http://pakuapsikoloji.com/ adresinden yanıt bulabilir, ekibin iletişim bilgilerini adresten öğrenebilirsiniz.

 

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir