Evin Güzel Kokması İçin Ne Yapılır?

Bazı yaşam alanlarında evlerinde eski olmasında ya da farklı nedenlerden dolayı rahatsız edici kokular ile karşılaşmak mümkün. Bu kokuların giderilmesi için detaylı temizlik yapılmaz bile kesin sonuç değildir.

Evin Güzel Kokması

Evin Güzel Kokması

Bunun için çeşitli aromalara sahip kokular tercih edilir.Ev içerisinde kullanılan kokuların her birinin belirli bir etkisi vardır. Bu kokular cezp edici, dengeleyici ve rahatlatıcı özelliktedir.

Bitki Ve Meyve Özleri İle Evlerdeki Kokudan Kurtulun

Oda Parfümü

Oda Parfümü

Ağaç ve bitki aromalarının dışında meyvelerde evin güzel kokması için tercih edilmektedir. Yaşam alanlarının güzel kokması evde huzurun sağlanması ve negatif etkinin gitmesini sağlar. Nane limon- papatya, lavanta gibi kokular cezp edici olurken, şeftali, limon ve salatalık gibi meyve içeren ürünler ise evimizin mis kokmasını ve evdeki enerji değişimini sağlayacaktır.

Ev Parfümü

Ev Parfümü

Kötü kokuların giderilmesinde büyük etkiye sahip bu ürünlerin bazılarını evlerimizde kendi başımıza yapmamız mümkün olurken diğer nefis kokular için internetten araştırma yaparak eviniz için en uygun kokuları görebilir ve bu kokuları online alışveriş sitelerinden cazip fiyat koşulları satın alabilirsiniz. Son derece doğal özellikte olan bu kokular evinizin nefes almasını sağlayacaktır.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir