Eski Aşkını Unutamıyor musun?

Aşk, şüphesiz tüm insanların yaşamlarında tattığı en hoş ve en büyük tecrübedir. Biri vardı hayatınızda, beraberdiniz. Deliler gibi aşıktınız, onsuz yapamayacağınızı düşünüyordunuz ve birden bire bitti. Ayrıldı sizden. Çok seviyorsanız hemen unutamazsınız zaten. Her güne ayrı olsanız bile onla başlar, günün sonunda onla yatarsınız. Ama birazda kendinizi düşünmeniz gerekiyor.

sohbet

sohbet

Kendinize İyi Bakın

Ayrılığın ardından sürünebilirsiniz. Sinir krizleri geçirebilirsiniz. Kafanızdaki soru işaretleriyle saatlerce ağlayabilir, hüzne boğulabilirsiniz ama sakın onunla iletişime geçmeyin. Aramayın, mesaj atmayın, kimseye de sormayın. Onla iletişimde oldukça aşkınız sürecek. Ancak yokluğunda unutabilirsiniz onu. Yalnız kalmamaya özen gösterin ve keşke kelimesini hayatınızdan çıkarın.

oyun oynamak

oyun oynamak

Kendinize ek aktiviteler bulun. Temizlik yapın, spor yapın, bilgisayar oyunu oynayın ya da arkadaşlarınızla farklı konularda sohbet edin, gezin dolaşın ama ondan uzak olun. Kendinizin bu hayattaki her şeyden daha değerli olduğunu iyi hatırlayın ve bunu benimseyin. Unutmayın, size siz değer vermezseniz başkası hiç değer vermez. Farklı şeyler yaparak ondan uzak kalın. Bir süre sonra kendinize geleceksiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir