Erkek Blazer Ceket Modelleri ve Kombinleri

Erkek modası her yıl farklı tasarımlarıyla dikkatleri çekiyor. Blazer ceket modelleri bu yıl da erkek modasına hakim. İlkbahar ve sonbahar özellikle tercih edilen bu ceket modelleri ile kendinize farklı bir stili sağlayabilirsiniz. Beyaz, mavi ya da farklı renk modellerinden oluşan gömleklerle kombinleyeceğinizblazer ceketlerle gün içinde kendinizi şık ve rahat hissedersiniz.

erkek ceketleri

erkek ceketleri

Erkek Blazer Ceketler Nasıl Kombinlenir

Beyaz gömlek ve kot pantolon ile tamamlayacağınız blazer ceketler sizlere gün içinde spor bir hava kazandırır. Açık mavi gömlek ve koyu mavi kot ile koyu tonlardan oluşan blazer ceket sizlere farklı bir konsept sağlar. Ayakkabıları da koyu seçtiğiniz zaman rahatlıkla iş yerine de gidebilirsiniz. Blazer ceket modellerinden yana tercihinizi yaptıysanız kemer ile ayakkabının aynı renklerde olmasına dikkat etmenize gerek yok.

İş davetlerinizde özellikle siyah blazer ceket ve gri ya da mavi ekose gömlek giyebilirsiniz. Gri kravat ve koyu tonlardan oluşan ayakkabı modelleri tercih etmelisiniz. V yakalı kazak ve kemer de kullanabilirsiniz. Bordo rengi ceketlerde özellikle beyaz gömlek ve desenli bordo kravat sizlere farklı bir stil sağlar.

erkek modası

erkek modası

Yaz aylarında ise mavi ve beyazın uyumundan her zaman yararlanmalısınız. Spor bir kemer ve koyu tonlardan oluşan ayakkabı modelleri ile kendinizi çok şık hissedeceksiniz. Kış ayında özellikle kadife kumaştan yapılan blazer ceket modelleri tercih edilir. Blazer ceketlerin en güzel özelliği gideceğiniz yere göre kombinleyebilmeniz. İş görüşmesinde kravat ve kumaş pantolon ile giyebilir ya da günlük hayatınızda içine tişört giyerek farklı bir tarz yaratabilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir