Endişeli Anneler

Dünyanın her yerinde annelerin ortak kaygısı çocuklarına ulaşamadıklarında acaba ne oldu? Başına bir iş mi geldi yoksa kötü yollara mı düştü derken, bu felaket senaryolarının ardı arkası kesilmez bir hal aldı. Çeşitli sözlüklerde açılan konularda Annelerin ürettiği tuhaf senaryoların hepsi birer gerilim filmi olmaya aday yolda yürürken üstüne uçak mı düşün istersin yoksa Çin mafyası tarafından kaçırılmak en iyi ihtimaller arasında yer alır bu yaratıcı beyinlerde hayatın tüm acımasızlığı sizin üzerinizdedir.

Endişeli Anne

Endişeli Anne

Türk Annelerinin Felaket, Dram ve Acı İçeren Senaryoları

Gitmiş olduğun direksiyon dersinde direksiyon hocana sinirlenip direksiyonu uçuruma kırman. Ehliyetine kavuşamadan kara toprağa kavuşmanı asla istemez. Aynı direksiyon dersinde seyir halindeyken arabanın önünden geçen köpeği ezmemek için yaptığın ani frenle 27 aracın dâhil olduğu zincirleme kazaya sebebiyet vermen, kaçınılmaz sonun habercisi olmuştur.

Meraklı Anneler

Meraklı Anneler

Okul hayatın boyunca başarılarını kıskanan komşunun oğlu Ercan tarafından kaçırılıp kendi geliştirdiği laboratuvarında hafızanın silinmesi ve bir kobay haline gelmen de annelerin telefonu açmama durumdaki oluşan felaket senaryolarında yer alır. Üniversite okuyorsun artık ama sakın büyüdüğünü düşünme onun gözünde hala aynısın sen okulun Kampüste olaysız başlayan ve biten ve dâhil olmadığın eylemde üzerinden panzer geçmesi ya da polisler tarafından tutuklanmış olman onların akıllarındaki felaket senaryolarının en basit halleri olarak görülür. Ama yine de biz o telefonlara hemen cevap verelim.

 

 

 

 

 

 

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir