Duvar Dekorasyonu Fikirleri

Duvarlarınızı dekore etmeyi hiç düşündünüz mü? Evinizin genel havasını bir anda değiştirebilecek duvar dekorasyonu fikirleri size de ilham kaynağı olabilir.

Bu sayede büyük masraflara girmeden, mobilyalarınızı ya da ev tekstili ürünlerinizi yenilemenize gerek kalmadan evinizin atmosferini yenilemiş olacaksınız. Duvarlarınıza nasıl bir hava yansıtacağınız ise tamamen size kalmış!

duvar kağıdı

Yeni Duvar Kağıdı Çeşitlerini İnceleyin!

Eğer evinizin sadece bir ya da iki duvarını değiştirmek isterseniz alternatifleriniz arasında en popüler olanı 3 boyutlu duvar kağıdı çeşitleridir.

Bunlar arasında da taş desenli ya da tuğla desenli olanlar oldukça revaçta! Odaya sıcak bir atmosfer kazandıran bu tasarımları internetten de inceleyebilirsiniz.

duvar süsleri

Bir duvarınızı dev bir albüme de dönüştürebilirsiniz. En sevdiğiniz fotoğraflar ya da afişler duvarınızı boydan boya kaplayabilir. Harika bir görünüm elde edeceğiniz gibi aynı zamanda evinize hareketli bir görünüm de gelecektir.

Son birkaç yıldır duvar dekorasyonu için tasarlanmış olan stickerlar da alternatifleriniz arasında yer alıyor. Aradığınız her türlü sticker modelini bulabilir ve kolaylıkla duvarlarınıza uygulayabilirsiniz. Böylece daha yaşam dolu bir eve sahip olabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir