Bayrama Özel Renkli Kombinler

Bayrama özel, yaz trendlerini içeren renkli kombinlerle mükemmel bir şıklık yakalayabilirsiniz. Bayram gezmelerinde şık ve renkli olmak istiyorsanız, sezon modelleri tam da size göre. Bu sezon omuzları açık bluz ve elbise modelleri son derece gözde. Kol kısımlarında sevimli volanlar olan, madonna yaka, omuz kısmını ise ince askıların tuttuğu modelleri çok beğeneceksiniz. Bu model bayanların hem feminen, hem de şık görünmesini sağlamaktadır. Ayrıca, yanık tende hafif bir omuz dekoltesi son derece etkili durmaktadır. Sıcak havalar için de son derece uygundur. Sezonda bluz ve elbise modellerinizi bu şekilde seçerseniz, takı olarak büyük küpeleri ve bilezikleri kullanmanızı öneririz. Kolye kullanmak kombininizi boğabilir.

Omuzları açıkta bırakan modelleri sezonun beğenilen deseni çizgili kıyafetlerden seçebilirsiniz. Boyuna çizgiler bayanları her zaman olduğundan daha ince gösterir. Ayrıca birbirinden farklı renk tonları yaza özgü neşeli havaya çok yakışır. Siz de pastel tonlarında, çizgili bir elbise ile bayram şıklığını elde edebilirsiniz. Gömlek elbiseler de sıcak havalar için mükemmeldir. İndigo keten elbiseleri de bayram seçimlerinde kullanabilirsiniz. Bunların yaka ve kol kenarlarında çok sevimli fırfırlar bulunmaktadır. Severek giyeceksiniz bu feminen modelleri. Desenli ve omuzları açıkta bırakan elbiseleri de kesinlikle değerlendirmenizi öneririz. Diz hizasında olan bu elbiseler hanım hanımcık bir bayram şıklığı yakalamanızı da sağlar. Mutlaka çeşitli renk ve desenlerde olanları değerlendirmelisiniz.

Bayram kombinlerinizi bluz etek ya da pantolon seçeneklerinde de yapabilirsiniz. Bu durumda, önerimiz çizgili ya da puanlı üstleri, canlı alt modelleri ile birleştirmenizdir.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir