Baskılı Sweatshirt Modelleri

Günlük yaşam tarzlarında spor kıyafetler giymek isteyen kadınlar için en çok tercih edilen tesettür ürünlerinden bir tanesi de sweatshirtlerdir. Özellikle son yıllarda sweatshirtlerle ilgili üzerlerine yapılan baskılarla bir çok çeşitli model oluşumları yapılmaktadır. Tasarımlar yapılırken çok sade bir görüntü olarak karşımıza çıkan sweatshirtlerin üzerinde kullanılan baskılarla tarz ürünler elde etmek mümkündür. Baskılı şort sweetshirt kumaşları genelde iki iplik ya da üç iplik tabir edilen %100 pamuklu kumaşlardan yapılan ürünlerdir. Baskılarında özel tekniklerle yıkamasında zarar gelmeyecek ve çıkmayacak şekilde uygulama yapılır. Seçilen baskılar her yaş grubuna hitap edebilecek şekilde belirlenir. Tesettür giyiminde Baskılı sweatshirt modelleri her türlü kombinasyona uygun olarak modellenmektedir.

Sweatshirt Modası

Kış geldiğinde sportif giyinmeyi seven kadınların gardolaplarında renk renk model model baskılı çeşitleri ile sweetshirtleri yer açtığı bilinmektedir. Vücut tipine en uygun şekilde yapılan sweatshirtlerin sade renklerin dışında kendinden desenli ve üzerinde çeşitli baskıların olduğu şekilde çeşitleri bulunmaktadır. Spor giymekten hoşlanan kadınların kendilerini değişik bir tarz yaratmak için farklı modeller içerisinden seçecekleri sweatshirtlerle günlük yaşantılarında rahatlığı ve şıklığı bir arada bulabilecekleri bir seçenekleri mutlaka olacaktır. Sosyal yaşantınız içerisinde, hafta sonu bir sportif faaliyet yaparken, yürürken, koşarken giyebileceğiniz ve tişörtleri günlük yaşantı içerisinde de ev giyiminde kullanabilirsiniz. Her sezon farklı renkler ve baskı modelleri ile tasarımcıların satışa sundukları sweatshirtler kadınların günlük tarzlarında en çok tercih ettiği kıyafetlerden bir tanesidir.

Sweatshirt Çeşitleri

Baskılı sweatshirt modelleri içerisinde polo yaka, bisiklet yaka ve yaka ya da boğazlı, büzgülü bağcıklı seçenekler bulunmaktadır. Bazı sweatshirt modellerinde fermuarlı, bazılarında cırtlı, bazılarında ise komple üst giyim olarak giyebileceğiniz çeşitleri bulunmaktadır. Kombinlemesi de kendisi gibi rahat olan sweatshirtler genellikle spor kıyafetleri içerisinde tayt, eşofman ya da kot pantolonla çok rahat bir şekilde kombinlenebilir. Her sezona ve mevsimsel değişikliklere uygun sweatshirt modelleri bulunmaktadır. Sweatshirt üzerindeki baskılar güncel ve dünya modasına uyumlu bir şekilde ortaya çıkan trendlerden yapılmaktadır. Tüm baskılı Sweatshirt modelleri ile ilgili detaylı bilgi almak ve seçenekleri görmek için https://www.allday.com.tr/baskili-sweatshirt adresine tıklayabilir ve hizmet alabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir