Odalarınıza Özel Duvarlarda Raf Seçeneği

Evleri yaşanabilir kılan seçeneklerden biri değişim bir diğeri ise doğru dekor etmektir. Değişim, belli zaman aralıklarında evlere uğradığında gerçekten de çok iyi yaşanabilirliği kılacak ortamı yaratır. Bunun yanı sıra dekorasyon da önemlidir. Küçük bir evinize büyük bir evin dekorunu sığdırmak yanlıştır, aynı şekilde büyük bir eve de küçük eve uygun dekor yapmak evinizi boş gösterecektir.

duvar raf modelleri

duvar raf modelleri

Yanlış dekorlardan uzak durarak en iyi biçimde siz de odalarınıza özel dekorlar yaratabilirsiniz. Duvar raf modelleri ile beraber, odalarınızda harika kitap galerisi oluşturabilir, eşyalarınızı bu raflar içerisine yerleştirebilirsiniz.

duvar rafları

duvar rafları

Odanızı Düzenli Tutmanın Yolu: Raflar

Odalarda gerçekten popüler dekora uygun şekilde yaptırabileceğiniz raflarla beraber siz de istediğiniz gibi hoş bir ortamı yakalayabilir, evinize ayrı bir hava katmış olabilirsiniz. Bu sayede hem kitaplarınızı düzenli bir halde raflara kaldırabilir hem de basit eşyalarınızın ortalıkta durarak kalabalık görülmesi yerine raflarda hoş görünümlere yardımcı olmasını sağlayabilirsiniz.

duvar raf fiyatları

duvar raf fiyatları

Modern bir yapıda siz de evlerinizde istediğiniz gibi dekoru sağlamak adına farklı tasarımlarda ki rafları kullanabilirsiniz. Düz bir raf yerine ağaç şekli almış olan bir raf kullanabilir ya da tasarım harikası olan raf seçeneklerini deneyebilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir