İphone’un Yeni Gözdesi

Geçtiğimiz günlerde yeni telefonunun lansmanını yapan dünyaca ünlü marka Apple, tüm dünyanın merakla bekledi 6s’i tanıttı. Diğer cihazların aksine 6 serisinde ekranını büyüten Apple, plus ve normal modelleri ile iki tarzı yayımlamıştı. 6s’te aynı uygulamayı devam ettiren marka, iki boyut ve farklı renklerle üretilen cihazları Amerika’da satışa sunuldu. Meraklılarının satış ofislerinde uzun kuyruklar oluşturduğu 6s, piyasaya girdiği ilk günden itibaren büyük satışlar yapmayı başardı.

iphone 6s

iphone 6s

Tasarım Harikası İphone 6s

Ergonomik tasarımı ile kullanıcılarının tüm ihtiyaçlarını gidermeyi amaçlayan firma, İOS 9.02 sürümü ile ara yüzüne canlılık ve heyecan getirdi. Daha pratik daha kolay kullanımı arayanlar için birebir olan apple, iphone modeli ile üretimine devam edeceğini açıkladı. Daha güçlü kamere ve ses çıkışları ile kullanıcılarına kaliteli bir kullanım sunan marka daha iyisi için çalışacağını da sözlerine ekledi.

6s

6s

Görüntüsü ve kalitesi ile diğer markaları geride bırakmayı başaran firma başarılı adımlarla yolunda ilerlemeye devam ediyor. Farklı renk ve modelleri ile istediğinize sahip olabilirsiniz.

 

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir