Ev Dekorasyonu

Ev dekorasyonunda belli başlı stiller vardır. Bu stiller sizinde zevkiniz ile uyu halinde olup aslında bir nevi sizi ve hayat tarzınızı yansıtan örnekler taşır.

Dekorasyon yapmak fikri kilerine göre oldukça zevkli bir durum iken kimileri için can sıkıcı ve zaman öldüren gereksiz projelerdir.

dekorasyon

dekorasyon

Evini dekor ettirmek isteyenler farklı deneyimler yaşamak isteyenler değişik dekorasyon stillerini de tercih edebiliyor.

Dekorasyon ve Uyum

Dekorasyon stilleri sizleri yansıtan önemli değerler olup ayrıca ölü alanlarında daha güzel değerlendirilebildiği projelerdir.

Evinize hangi dekor stilinin daha uygun olduğuna da karar verirken öncelikli olarak alan genişliği, güneş ışığında faydalanma gibi detaylara dikkat etmek de ev ve dekorasyon arasındaki uyumu artırır.

ev dekorasyonu

ev dekorasyonu

Klasik tarz dekorasyon daha geniş alanlı evler için idealdir. Genellikle ağır ve işçilikli koyu tonlu mobilyaların eşlik ettiği bu tarz da dar alanlar da kasvetli bir hava yaratır. Bol aksesuar sevenler minimal tarz dekorasyondan kaçınmalıdır. Minimal tarz dekorasyonda mavi ve beyaz renkler hâkim olup sadelik ön planda tutulur.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir