Erkeklerin İlgisini Çekmenin Yolları

Uzun zamandır hoşlandığınız bir erkek var ama sizi görmüyor mu? O halde onun dikkatini çekmenizin zamanı geldi. Çünkü böyle bir ömür geçmez. Aşk yaşanmak için vardır neticede. Eğer o beyle bir ilişki düşünüyorsanız bunun bazı yolları vardır mutlaka. Bu yolları sırasıyla uygulayarak hoşlandığınızın erkeğin ilgisini çekebilirsiniz.

Hoşlandığınızı Hissettirin

Onunla yalnız kalmaya çalışın. Asansöre binerken yanında olun. Ya da sigara içmek için dışarı çıktığında sizde peşinden gidin. Bu etkili olacaktır. Söz konusu bir erkeğin dikkatini çekmek olduğunda bazı etkili yöntemler vardır. Bunlardan biride sakarlıktır. Yolda yürürken yanlışlıkla ona çarpın ya da onun görüş alanındayken yere düşün. Abartılı sakarlık değil bahsettiğimiz, sevimli hallerdir.

Erkeklerin İlgisini Çekmenin Yolları

Erkeklerin İlgisini Çekmenin Yolları

Bulunduğunuz bir ortamda ona espri yapabilirsiniz ya da ona komik bir şekilde takılabilirsiniz. Şaka, eğlencenin can yoldaşıdır, bu yoldan yürüyün. Fikir danışabilirsiniz. Kıyafet seçimi ya da herhangi bir konuda ona danışabilirsiniz. Hem onun görüşlerini, zevkini öğrenir hem de ona değerli olduğunu hissettirebilirsiniz. Ondan hoşlandığınızı belli edin.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir