Erkekleri Neler Ağlatır?

Erkekler, kadınlara göre daha güçlü ve dayanıklı insanlardır. Kadınların dayanıklı olanları da olsa da kadınlar ağlamaya daha meyillidir. Bir şey daha fazla üzülebilir, ağlayabilir ve şaşırabilir varlıklardır. Fakat erkekler ağlamaz diye bir şeyde yoktur. Erkeklerde ağlar ama çok daha nadiren. Eğer bir erkek ağlıyorsa illaki bir problemi var demektir.

Erkeklerde Ağlar

Erkekleri Neler Ağlatır?

Arkadaşınız ya da sevgiliniz kuytu köşelerde ağlıyorsa bir derdi vardır. Bunu da çözebileceği nadir insanlardan biri sizsiniz. Ona o güveni verin. Yanında olduğunu hissettirin ve rahat olmasını sağlayın. Sizle konuştukça aşacaktır. Erkekleri hayal kırıklığı da ağlatabilir. Çok hırslandığı ve deli gibi istediği bir şeyi elde edemeyince erkek ağlayabilir.

Bu durumlarda üzerine gitmeyin. Sakinleştiğinde onunla yumuşak bir dille konuşun ve isteklerinizi belirtin. Eğer duygusal ve aşk dolu anlarınızda gözyaşı döküyorsa ya da izlediğiniz acıklı bir film eşliğinde ağlıyorsa ideal erkek sizinledir demektir. Ama onun dışındaki durumlarda tatlı dille onu içinde bulunduğu sıkıntıdan kurtarabilirsiniz. Bu sizin elinizde olan bir şeydir.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir