E-İhracat Danışmanlık Firması

Ercan gümrükleme, müşterilerine bağımsız olarak ve ihtiyaçlarına en uygun şekilde tavsiyelerde bulunur. E-ihracat danışmanları uluslararası pazarda projeleri analiz eder ve seçenekleri değerlendirir. Ülkeye özgü pazar bilgilerini ve hedef ülke bilgilerini müşterileri ile paylaşır. İhracatınızı güvence altına alan, ihracatınızı kolaylaştıran devlet ve ticaret hizmetleri ile Ercan Gümrükleme e- ihracat hizmetleri, ihracat standartlarının uygulamasına destek verir. Gümrük işlemlerinin ve e ihracat sürecinin gerekliliklerini güvenli bir şekilde karşılar ve ürünler müşterilerine zamanında teslim eder. Aynı zamanda Amerika ve Avrupa’ya ihraç edeceğiniz emtianın ihracat işlemi için evrak ve prosedürler ile ilgili danışmanlık hizmeti vermenin yanı sıra talep eden müşterilerin sağlam ihracatları için operasyon sürecini üstlenir.

E-İhracat Danışmanlık Hizmetleri

Ercan Gümrükleme, hükümetlerin, gümrüklerin ve ulusal standart kuruluşlarının ihracatın güvenlik standartlarına uygunluğunun kontrolünü sağlar. Uzmanlığı ve uygunluk değerlendirme programları ile ithal edilen ürünlerin güvenlik ve diğer standartları karşılamasını sağlamaya yardımcı olur. Ercan Gümrükleme işletmelerin e ihracat işlemlerini; hızlı denetim, belgelendirme ve sevkiyat değerlemeleri şeklinde hızlı ve doğru bir şekilde sunar. Doğrulama hizmetleri ile uluslararası ticaret yapmak için ihtiyacınız olan güvenceyi sağlar. Ekonomik profilini yükseltmek için uygun ithal mal değerlendirmelerini de uygular ve yürütür. Ercan gümrükleme, ticareti kolaylaştırma konusunda hedef pazardaki tüm önemli detayları ya da ihtiyaçları öğrenip, sunar. https://www.ercangumrukleme.com/e-ihracat-danismanligi üzerinden soru ve görüşlerinizi iletebilirsiniz.

E-İhracat Evrak Ve Belge Kontrolü

Ercan Gümrükleme; ülkelere ihracat ve ithalat için gerekli olan zorunlu uygunluk sertifikalarını veya denetimlerini en uygun şekilde planlar. Aynı zamanda pazara giriş konusunda şirketleri hem evrak hem de uygun belge konusunda önceden uyarır. Bu konuda pazarın ihtiyaçlarına uygun ürünler ya da hizmetler sağlaması konusunda müşterilerini de uyarmaktadır. Her sektöre uygun ürün ya da hizmet sağlanması için gerekli olan çalışmaları ülke bazında yapmaktadır. Uluslararası mevzuat ve sözleşmeler konusunda da gerekli olan önlemleri ve araştırmaları en başından yapmaktadır. Bu konuda son derece hızlı be başarılı çalışmalar sergilemektedir. Ercan Gümrükleme e ihracat danışmalık hizmetlerinde yurt dışı iade politikalarını bilen bir ekibe sahiptir.

E-İhracat Denetim Hizmetleri

E- ihracat işlemlerinde gerekli formlarının derlenmesi ve sunulması; gümrük prosedürleri ve gerekli ihracat belgeleri; geçici ithalat ve ihracat belgeleri Ercan Gümrükleme tarafından denetimden geçmektedir. Bu bağlamda vergisiz yeniden girişler, üçgen işlemler, birleşik terminoloji gibi pek çok konuda bilgi sahibi olan ekibi ile en doğru ve en eksiksiz denetim hizmetini sunmaktadır. Bu konuda genel evrak denetimi kapsamında ithalat veya ihracat işlemlerinde; vergiler, tüketim vergileri ve diğer vergiler üzerindeki izinler veya yasaklar; menşe sertifikaları, EUR1, EUR2, ATR1, onaylı ihracatçı başvurusu, REX sistemi, bitki sağlığı sertifikaları, uzun vadeli menşe beyanları vb. uluslararası ödemeler gibi pek çok konuda da denetim ve kontrol sağlamaktadır.

E-İhracat Kaliteli Danışmanlık Hizmetleri

Kâr elde etmek, her şirketin veya profesyonel faaliyetin hedefidir. Bu bağlamda göz önünde bulundurulması gereken en önemli konu yurt dışına ihracat yapılmasıdır. Bu konuda Ercan Gümrükleme en doğru hizmet ve danışmalık yöntemleri ile en doğru tercih olacaktır. Her ülkenin kültürü, iletişim dili ve pazarlama işlevleri farklı olduğu için yeni tanıtılan ürün ve hizmetler yerel pazara uygun stratejilere ihtiyaç duyar. Bu konuda e ihracata yapılacak olan yatırımda e ihracat danışmanlık hizmetlerinin alınması son derece önemli olmaktadır. Aynı zamanda lojistik operasyonel tercihlerin değerlendirilmesi, pazar yeri tercihine göre vergi mevzuatı hakkında bilgi sağlayan Ercan Gümrükleme en kaliteli hizmeti sağlamaktadır.

E-İhracat Hizmet Memnuniyeti

Ercan Gümrükleme danışmanlık hizmetlerinde, Avrupa ve Amerika’daki pazarlama hedefleriniz doğrultusunda mevcut ve potansiyel kitleleriniz analiz edilerek, markalarınız için en uygun pazarlama stratejileri belirlenir. Yurt dışı hedef pazarlarda e-ihracat yapmak isteyen firmalar için pazarlama hedef ve beklentilerine uygun pazar yeri bulma konusunda uzman kadrosu ile danışmanlık hizmeti veren Ercan Gümrükleme her konuda ve her koşulda müşterine yardımcı olur. Bu konuda %100 müşteri memnuniyeti sağlayan firma en doğru ihracat yönlendirmelerini yapmaktadır. Bu bağlamda hem müşteri karlılığı hem de yurt dışı pazarına açılma konusunda e ihracatta başarılı bir yol izleyen Ercan Gümrükleme en uygun hizmet çeşidini sunmaktadır.

E- İhracat İşlemlerinde Hızlı Destekleme

Ercan Gümrükleme sadece evrak ya da sertifika bazında değil, aynı zamanda rakiplerin pazardaki paylarının analizi, kaç rakibiniz olduğu, rakip analizi ile pazara hakim olan rakiplerin dağılımı gibi konularda da bilgi sağlar ve gerekli olan gelişmeleri belirtir. Firmaların potansiyel müşterilere nasıl ulaşması gerektiğini en doğru yöntemler ile açıklar. Aynı zamanda yurt dışı pazarında hacim araştırma koşulu ile yıllık/aylık/periyodik bazda satışı hedeflenen ürün veya ürünlerin satış adetleri ile miktar ve niteliklerinin karşılaştırmalı analizini de sağlar. Bu konuda müşterilerine ihracata yönelik en doğru ve gerekli bilgileri sağlamış olur. Kârlılık araştırmalarında, satılması hedeflenen ürün veya ürünlerin ortalama satış fiyatlarını raporlar. Bu konuda ihracat yapmak isteyen firmalara en doğru bilgi ve belgeleri Ercan Gümrükleme sunmaktadır.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir