Dekorasyonunu Kendin Yap

Dekorasyon yapmak bir yerlerden alınan fikirleri aynını yapıştırmak ya da hali hazırda olan ürünleri alıp yerleştirmek değildir. Dekorasyon yeni fikirler ile farklı kullanım alanına sahip olan ürünleri daha değişik kullanım alanlarına yönlendirmenin de diğer bir kesitidir.

dekor

dekor

Dekoratif birçok eşyanın doğumu da aslında hep bu çılgın fikirlerden oluştur. Günümüzde bahçe, balkon dekorasyonlarında karşımıza sıklıkla çıkan plastik şişe ile bitki yetiştirme ya da eski lastiklerin boyanarak geniş çiçekliklerin oluşturulması elbette bir fikrin gerçek ile buluşması ile oluştu.

Eskiyen ya da Kullanılmayan Eşyalara Hayat Verin!

Sizde evinizde eskiyen ya da artık kullanmadığınız çeşitli eşyaları dekoratif unsur haline getirebilmek için farklı fikirler üretebilirsiniz. Önce hayalini kurarak yapmayı düşündüğünüz fikrin gerçek ile uyumunu gözden geçirin ve uygulayın. Ekonomik olan bu dekoratif çözümler sayesinde hem dilediğiniz mekânları canlandıracak hem de stresten uzaklaşmış olacaksınız.

dekorasyon yapmak

dekorasyon yapmak

Ev, balkon ya da bahçe dekorasyonunda sonbaharın sarı hüznünden ya da kışın beyaz vedasından ayrılıp baharın yaşandığı dekoratif unsurlar ile canlılığı geri kazanın.

 

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir