Bunları İlk Buluşmada Sakın Yemeyin

O kadar naz yapmanıza rağmen sonunda hoşlandığınız kişi ne yaptı etti sizden randevuyu kopardı. Ondan hoşlanıyorsunuz ama cinsiyetinizin gereği olan nazı yapıyordunuz. Şimdi buluşacaksınız. Belki bu buluşma yeni bir aşkın miladı olacak. Hele sizde karşı taraftan hoşlanıyorsanız bu yüksek bir ihtimaldir. Ama eğer bunu istiyorsanız bazı şeylere dikkat etmeniz gerekiyor.

Simit Romantizmini Sonraya Saklayın

Bunları İlk Buluşmada Sakın Yemeyin

Bunları İlk Buluşmada Sakın Yemeyin

İlk buluşmalar çok önemlidir. Hem sizin hem de karşı tarafın gözlemi, ilişkinin yönünü belirler. Giyiminizden, konuşmalarınıza, yediklerinize kadar dikkat etmelisiniz. Özellikle yemek konusunda birçok bayan çuvallayabiliyor. Mesela kahvaltı yapacaksanız sakın simit yemeyin. Susam ve dişler birbirini seven şeylerdir. Dişlerinizin arasında susam olması güzel bir imaj olmaz.

Salata ve benzeri yiyeceklerde yemeyin. Maydanoz gibi malzemeler diş aralarına takılabilir. Aynı zamanda özel sosları olan yiyeceklerde ağzınızın çeşitli yerlerinde kalabilir. Bunlar hoş görüntüler değildir. Mantı, soslu makarna, hamburger ve sarımsaklı yiyeceklerde kesinlikle tercih etmeyin, en azından ilk buluşma için. Bunlar sorun oluşturabilecek yiyeceklerdir, bizden söylemesi.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir