4 Çarpıcı Yemek Odası Dekorasyonu Fikri

Yemek odaları artık bir iç mekanda çok az kullanım gören ortalama boşluklardan oluşuyor. Bu odalar, cömert ifadeler hazırlamak ve misafirleri etkileyecek bazı üst düzey tasarım fikirleri için mükemmel bir yerlerdir. Yemek odanızı şık bir atmosfere dönüştürmek isterseniz bu 4 öneri size ilham verebilir.

yemek odası

yemek odası

  1. Eklektik Yemek Odası

Bir yemek odası resmi bir alanla sınırlı olmak zorunda değildir, kişisel de olabilir. Duvarlarda şık, rahat bir atmosfer için açık renk boya, çok sayıda karakter getiren bir galeri duvarı oluşturmak kolaydır. Oturma, grubu farklı stil sandalyelerin bir kombinasyonu olabilir ve alanın kişiselleştirilmesine çizgili ya da etnik bir halı eklenir.

  1. Kontrast Renkler

Zıt renkler her zaman büyük etki yaratır. Modern yemek odaları tüm şekil, boyut ve hatta renkler ile bulunabiliyor. Artık düz beyaz veya açık renkli iç mekan olmamasına rağmen, en şık yemek alanlarının bazıları koyu renk ve şık. Yumuşak bir mat siyah yemek odası takımı ortama  sofistike ve cazibe katar.

  1. Modern Sandalyeler

Yemek odalarında sandalye stilinin büyük bir rol oynadığı tartışılmaz. Yemek odanızın öne çıkmasını sağlamak için siyah çerçeve ile parlak kumaşlı bir dizi beyaz sandalye gibi gerçekten farklı bir tasarımı olan sandalyelere bakın.

yemek odası dekorasyonu

yemek odası dekorasyonu

  1. Etkileyici Yemek Odası

Yemek odaları, tasarım severlerin evde eğlenebilecekleri, yaratıcı düşüncelerin denenebileceği ve hayata geçirilebileceği yerlerdir. Nefes kesici çarpıcı bir avize ile altında, sıcak renklerde bir modern yemek odası takımı eve mükemmel bir renk zenginliği getirirken, koyu renkli duvarlar da bu göz kamaştıran alana drama ekleyebilir.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir