2014 Beyaz Bayan Elbise Modelleri

Yaz aylarında vazgeçilmeyen renklerden biri olan beyaz rengi, serinletici etkisine sahip bir renk olduğu için yaz aylarında bayanlar tarafından şık olmak için seçilebilir bir renktir. Bayanların şıklık yarışlarının en kıyasıya geçtiği yaz aylarında beyaz elbise modelleri seçerken dikkat etmesi gereken bir takım hususlar bulunmaktadır.

Elbise Modelleri

Elbise Modelleri

Beyaz rengi ile kullanılan aksesuarların çeşitliliği ve kombin edilebilme rahatlığı sayesinde bayanların pratik bir şekilde şıklığı yakalaması mümkündür. Giyilen kişiyi daha asil gösterici yapıya sahip ve iddialı bir görünüm elde etmenizi yarayan beyaz rengini giyerken, vücudunuzun ölçülerini göz önünde bulundurmalısınız.

Özellikle kilolu bayanlar beyaz rengini tercih ederlerse beyazın açık yapısından dolayı daha fazla kilolu gözükmeleri kaçınılmaz olacaktır. Zayıf yapılı bayanlar beyaz rengini tercih ederlerse zayıflıklarını ön plana çıkartarak daha zarif bir görünüm elde edebilirler.

Beyaz Elbise

Beyaz Elbise

Uygun Kombin Nasıl Yapılır?

Beyaz elbiseler yeni sezon için birbirinden farklı modellere sahiptir. Yaz aylarının sık kullanılan kısa etekleri veya sıfır kollu elbiseleri de bir diğer alternatif olarak bu sezon da bayanların şıklığı için tasarlanmıştır.

Beyaz renkli elbise ile başarılı bir kombin yaratmak için açık tonlu ve sade görünüme sahip aksesuarlar ile birlikte göz yormayacak askısı ufak çantalar tercih edilmelidir.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir