En İyi Video Oynatıcı Programlarında İlk 2

Bilgisayarlarınızda, laptop ya da tabletlerinizde film izlemek sizin için bir işkenceye dönüşüyorsa işte size donmadan, takılmadan ya da kesilmeden en iyi görüntü kalitesiyle film izleme keyfi sunan en iyi 5 video oynatıcıları programları:

BSP Player

BSP Player herhangi bir sıkıştırma programı gerektirmeden rahatlıkla internetten indirdiğiniz film ya da video dosyalarını izlemenizi sağlıyor.

gom player

gom player

Yaklaşık 4 GB’lık yer kaplayan bu programla hemen hemen bütün video formatlarını izlemeniz mümkün. Programın tek olumsuz yanı ise eski teknolojik yazılıma sahip olan pc ve laptoplarda daha düşük kalite ve performansta çalışması.

GOM Player

GOM Player’ da birçok video formatını sorun çıkarmadan oynatabilen bir yazılıma sahip programlardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Oldukça fazla kullanıcısı olan GOM Player’ın olumsuz yanı ise yüksek çözünürlükteki video formatlarını oynatırken gerektiğinden biraz daha fazla bellek harcaması. Ama eğer görüntü kalitesi yüksek olsun bu benim için hiç problem değil diyorsanız bu program sizin için ideal olacaktır.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir