Bayan Spor Ayakkabılarında Yeni Dönem

Eskiden spor ayakkabı denilince, koşu yapmaya çıkarken, spor salonuna gederken veya uzun bir yürüyüş parkuru söz konusuyken giyilen, sade ve fazla gösterişli olmayan ayakkabılar akıllara gelirken son yıllarda bu fikir bir hayli

bayan spor ayakkabı

bayan spor ayakkabı

 

geride kalmış durumda. Bayan spor ayakkabılarında yeni bir çığır açılmış ve spor yapan kadınında şıklığı ve tarzı ön plana tutulmaya başlanmış.

Klasik Spor Ayakkabı Fikrinin Değişimi

Birçok markanın kadınlara yönelik spor ayakkabı koleksiyonlarını incelediğimizde karşımıza çıkan manzara gerçekten göz kamaştırıcı. Spor ayakkabı ile ‘çok sade veya özensiz görüneceğim’ fikrini artık bir kenara bırakma zamanı gelmişte çoktan geçiyor bile.

bayan spor ayakkabı

bayan spor ayakkabı

 

Yeni koleksiyonlarda görmeye başladığımız rengarenk ve cıvıl cıvıl bayan spor ayakkabıları, sadece spor salonlarında kapalı kalmamaya ve kendilerine gündelik hayatta da hatırı sayılır bir yer edinmeye kararlı görünüyor.

Spor Ayakkabılar Sokaklarda Boy Gösteriyor!

Rahatlığının kimse tarafından tartışılamayacağı spor ayakkabılar, çeşitlendirilmiş farklı model, kalıp ve renkleri sayesinde hayatta rahat ve şık olmayı hedefleyen kadının birinci tercihi oluyor. Sokak kültüründe ve gündelik hayatta kot pantolonun yerini hepimiz gayet iyi biliriz.

bayan spor ayakkabı

bayan spor ayakkabı

 

Kot pantolon ile kombin edilmiş bir spor ayakkabının, ne kadarda birbirlerine yakışan bir çift olduklarını fark etmemiş olmamız imkansız. Sadece kot pantolon değil, birçok etek modeli ve elbiseyle de rahatlıkla giyilebilecek, her zevke uygun modeller fazlasıyla vitrinlerde mevcut.

bayan spor ayakkabı

bayan spor ayakkabı

Örneğin kısa bir kot şortun üzerine geniş yakalı, yakanın bir tarafını omuzdan düşürebilirsiniz, biraz bol ve kısa bir t-shirt ile kombin edilen, hafif boğazlı ve ince kalıplı bir spor ayakkabıyı düşünün. Yaz aylarında rahatlıkla sokakta giyebileceğiniz ve şık görüneceğiniz bir kombin. Birde aksesuarlar ve çantanın son dokunuşunu da eklediğinizde düşünün. Tek kelime ile şahane.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir