Sokak Modasıyla Özgürlüğü Hisset!

Gündelik yaşamda parıltı elbiseler, şıkır şıkır kıyafetlerle her an sahneye çıkacak gibi dolaşamayacağımıza göre, bize kendimizi rahat hissettirecek kıyafetleri tercih etmemiz gerekiyor. Tabi bu şıklığımızdan ödün vereceğimiz anlamına gelmiyor. Son dönemde gündelik yaşantımızda da moda bizimle ve biz buna sokak modası adını vermeye başladık.

İş yaşantımız ve özel davetlerimiz dışında kalan tüm anlarımız sokak modasına ayak uydurm

sokak modası

sokak modası

ak için uygun zamanlar diyebiliriz. Alışverişe çıkarken hoş bir gömlek ve altına tercih edeceğiniz kiloş etek, kısa kot şortunuz ve salaş tişörtünüz bu modaya ayak uydurma adımları olabilir. Kendinizi hem şık hem de rahat hissetmek istediğiniz anlar için neler giyebileceğinizi, 2015 modatrendleri hakkında haberleri, kısacası giyime dair her bir detayı SNT Life’da bulabilirsiniz.

şık kaban modelleri

şık kaban modelleri

Modayı takip etmek sadece ünlü markaların birkaç kıyafetini alıp giymek değildir. Hangi ünlü ne giyiyor, hangi aksesuarlar trend olmaya başladı, hangi etekle hangi gömlek giyilir, nasıl kombin yapılır ve daha birçoğu SNT Life’da sizleri bekliyor. Şık kaban modelleri, şort seçenekleri, kiloş etek kombinleri ve aksesulartrendleri hepsi http://www.sntlife.com/ adresinde bir arada, modaya ayak uydurmak için kaçırma!

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir